Już po raz czwarty organizujemy turniej e-sportowy w Naszej Szkole. W tym roku turniej będzie miał nową formułę dostosowaną do panujących obecnie warunków i nową nazwę King of the ZDZ Warszawa.

W tej edycji wprowadziliśmy parę znaczących zmian, które pozwolą większej liczbie graczy wziąć udział w naszym przedsięwzięciu:

Turnieje w dwóch formatach - 5VS5 oraz 1VS1 w dwóch grach - League of Legends oraz Counter Strike Global Offensive.

• Zwycięzca zgarnia wszystko - oznacza to, że tytularny "King" zgarnia całą pulę nagród z danej gry i kategorii.
  • Do turnieju zapisać się mogą drużyny z całej Polski składające się z min. 3 graczy (uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych).
  • Cały turniej zostanie rozegrany w systemie on-line.

Organizatorami turnieju King of the ZDZ Warszawa są Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie i Esportology.

W tegorocznej odsłonie przewidzieliśmy 64 miejsca dla drużyn Counter Strike Global Offensive oraz League of Legends, a także 128 miejsc w turnieju 1VS1 w CS:GO i LOLa. Organizacja naszego wydarzenia e-sportowego ma na celu propagowanie zdrowej rywalizacji z poszanowaniem zasad Fair play.

W tym roku nie tworzymy podziału na kategorie wiekowe a wszystkie mecze będą rozgrywane w systemie BO1 - Best of one.

Wpisowe:

• od drużyny wynosi 50 zł ,
  • od zawodnika (w turnieju 1VS1) 10 zł.

Sposób płatności określny jest w regulaminie.

• rozpoczęcie zapisów - od 6 maja 2020 r.
  • koniec zapisów - 24 maja 2020 r.
  • start turniejów - 25 maja 2020 r.