ZDZ w Warszawie zaprasza absolwentów gimnazjów do nauki w klasie e – sportowej.

Rekrutacja trwa!

Technikum niepubliczne w ZDZ w Warszawie ze specjalizacją e - sportową proponuje poza kształceniem ogólnym i zawodowym przygotowującym do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie technik informatyk, rozszerzenie programu nauczania o dodatkowy przedmiot i zajęcia w zakresie e-sportu, tj.:

• Trening e-sportowy (2 godziny tygodniowo, zajęcia teoretyczne i praktyczne)

Wybrane zagadnienia tematyczne:

• nauka podejmowanie decyzji oraz komunikacji w oparciu o wybrane gry komputerowe,
  • historia e-sportu,
  • psychologia w e-sporcie,
  • podstawy treningu indywidualnego i drużynowego,
  • taktyki na mapach,
  • trening liderski,
  • sposoby radzenia sobie ze stresem.

W ramach zajęć e-sportowych uczniowie będą mogli brać udział w rozgrywkach w takich grach, jak: Counter-Strike:Global Offensive, League of Legends, Heartstone, Starcraft 2, Fifa17*

*O wyborze gier komputerowych wprowadzonych do sytemu zajęć decydować będzie liczba zainteresowanych określoną grą komputerową.

DODATKOWO, UCZNIOWIE BĘDĄ MOGLI:

• uczestniczyć w wydarzeniach e-sportowych : turnieje wojewódzkie/ ogólnopolskie,
  • uczestniczyć w organizacji imprez e – sportowych,
  • uczestniczyć w realizacji transmisji on – line, produkcji TV i streamingu wydarzeń e – sportowych.

Uczniowie otrzymają koszulki drużynowe z nadrukiem oraz logotypem drużyny.

ZDOBYTE UMIEJĘTNOŚCI

• poprawa komunikacji międzyludzkiej,
  • wykształcenie wewnętrznej motywacji,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
  • umiejętność nauki na własnych błędach,
  • umiejętność logicznego myślenia i analizy,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • wyszkolenie indywidualne ruchowe i taktyczne,
  • nauka prowadzenia gry.

PRZYKŁADOWE PERSPEKTYWY ZAWODOWE

• profesjonalni gracze e – sportowi,
  • trenerzy e – sportowi,
  • dziennikarze e – sportowi,
  • organizatorzy imprez e- sportowych,
  • komentatorzy e – sportowi,
  • sędziowie e – sportowi,
  • analitycy e – sportowi,
  • redaktorzy serwisów internetowych związanych z e – sportem.

KADRA DYDAKTYCZNA

Kadrę nauczycielską w klasie ze specjalizacją e - sportową stanowią trenerzy e-sportowi oraz nauczyciele, którzy dodatkowo będą rozwijać wiedzę z dziedziny sportów elektronicznych, m. in.:

Kamil "HopE" Tarka lat 28. Przedsiębiorca, instruktor zajęć muzycznych, pomysłodawca i twórca systemu treningowego "AGR". Trener Sportów Elektronicznych.

Od 14 lat związany z e-sportem. Współtworzył oraz prowadził m.in. drużyny sportów  elektronicznych  takie jak: Betsson Voodoo Gaming czy Frag  eXecutors. W swojej  pracy managersko-trenerskiej prowadził  wielu  znakomitych obecnych i byłych pro-gamerów.

Stworzył Adversa-Esport. Jeden z pomysłodawców oraz współtwórca pierwszych w Polsce i Europie klas o profilu E-sportu w szkołach gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych Od 2010 roku rozpoczął pracę nad stworzeniem stabilnego, zdrowego i skutecznego systemu trenowania i wychowywania graczy w e-sporcie. Po trzech długich latach pracy w roku 2013 przeszedł do testowania swojego systemu z bardzo pozytywnym skutkiem. Obecnie pracuje w kilkunastu klasach e-sportowych i prowadzi łącznie około 300 młodych graczy.

Masz wątpliwości, zadaj pytanie trenerowi na facebooku:

Jakub „Jaszczur 1337” Socha