Jeśli masz zdolności manualne i interesuje Cię kariera w zawodzie fryzjera.  Chcesz poznać najnowsze trendy w zakresie doboru fryzury i jej wykonania – to są warsztaty dla Ciebie!

OTWÓRZ DRZWI DO TWOJEJ KARIERY ZAWODOWEJ

DZIEŃ OTWARTY SZKÓŁ ZDZ W WARSZAWIE

13 maja  2017 r. (SOBOTA) , START: godz. 10.00

Szkoły Zakładu Doskonalenia w Warszawie, ul. Podwale 13, Warszawska Starówka

10.00 – 10.30,  Sala 208, II piętro

Większe kompetencje – Szersze perspektywy! Poznaj atuty nauki w Szkołach ZDZ w Warszawie.

Prowadzący: - mgr Jacek Falkowski, Dyrektor Szkół ZDZ w Warszawie

10.30 – 12.30 , Pracownia fryzjerska, parter

Warsztaty stylizacji fryzur

W programie m. in.:

• dobór fryzury do kształtu twarzy
  • najnowsze trendy w czesaniu
  • upięcia wieczorowe i fantazyjne
  • technika kręcenia włosów
  • kosmetyki utrwalające fryzury

Warsztaty prowadzić będzie - specjalistka i pasjonatka fryzjerstwa, nauczyciel zawodowych przedmiotów teoretycznych i praktycznych w  klasach fryzjerskich technikum ZDZ w Warszawie -  Anna Woźniak.

Zwiedzanie Szkół ZDZ w Warszawie

Podczas Dnia Otwartego (w godzinach od 10.00 – 14.00) będzie można obejrzeć sale w których prowadzone są zajęcia, pracownie komputerowe, profesjonalnie wyposażone pracownie specjalistyczne: kosmetyki estetycznej, fryzjerskiej, gastronomicznej, studio nagrań i realizacji dźwięku. Zainteresowani nauką w szkołach będą mogli również spotkać się i porozmawiać z nauczycielami oraz uczniami; dowiedzieć się więcej na temat nauki, przedmiotów i zajęć praktycznych, a także perspektyw zawodowych.

Zapraszamy serdecznie