Jesteś pasjonatem charakteryzacji? Interesuje Cię film? Zastanawiałeś się kiedyś, jak tworzona jest charakteryzacja w horrorach lub krwawe rany bohaterów filmowych? Szukasz możliwości rozwoju? Te warsztaty są dla Ciebie !

Program Dnia Otwartego

OTWÓRZ DRZWI DO TWOJEJ KARIERY ZAWODOWEJ

DZIEŃ OTWARTY SZKÓŁ ZDZ W WARSZAWIE

8 kwietnia 2017 r. (SOBOTA) , START: godz. 10.00

Szkoły Zakładu Doskonalenia w Warszawie, ul. Podwale 13, Warszawska Starówka

10.00 – 10.30,  Sala 208, II piętro

Większe kompetencje – Szersze perspektywy! Poznaj atuty nauki w Szkołach ZDZ w Warszawie.

Prowadzący: - mgr Jacek Falkowski, Dyrektor Szkół ZDZ w Warszawie

10.30 – 12.30 , Pracownia charakteryzacji nr 6, I piętro  (wejście od Patio)

"Efekty specjalne - pozorowanie ran ciętych, postrzałowych, szarpanych"

Szukasz możliwości rozwoju? Te warsztaty są dla Ciebie!!

Już 8 kwietnia odbędą się warsztaty poświęcone CHARAKTERYZACJI. W tym celu zapraszamy na wyjątkowy program zajęć obejmujący nie tylko samo tworzenie różnego typu obrażeń i ran, ale również zapoznanie się z technikami i tajnikami  makijażu scenicznego i warsztatem pracy charakteryzatora.

Warsztaty prowadzić będzie - specjalistka i pasjonatka, nauczyciel przedmiotu charakteryzacji stylizacji w  Studium Technik Scenograficznych ZDZ w Warszawie -  Małgorzata Chmielewska.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć…

Zwiedzanie Szkół ZDZ w Warszawie

Podczas Dnia Otwartego (w godzinach od 10.00 – 14.00) będzie można obejrzeć sale w których prowadzone są zajęcia, pracownie komputerowe, profesjonalnie wyposażone pracownie specjalistyczne: kosmetyki estetycznej, fryzjerskiej, gastronomicznej, studio nagrań i realizacji dźwięku. Zainteresowani nauką w szkołach będą mogli również spotkać się i porozmawiać z nauczycielami oraz uczniami; dowiedzieć się więcej na temat nauki, przedmiotów i zajęć praktycznych, a także perspektyw zawodowych.

Zapraszamy serdecznie