Ranking najlepszych techników i liceów w Polsce każdego roku przygotowuje i opracowuje miesięcznik Perspektywy oraz dziennik Rzeczpospolita.

To najbardziej znany i ceniony ranking. W tym roku w Wojewódzkim Rankingu Najlepszych Techników – Niepubliczne Technikum Usługowe ZDZ w Warszawie uplasowało się na wysokim 11 miejscu. Oznacza to, ze na 100 techników ujętych w rankingu zajmujemy 11 miejsce w województwie mazowieckim, a  6 w Warszawie.

Tym samym Szkoła otrzymała znak jakości i tytuł "Złotej Szkoły 2018"!

Wieloletnia i ciężka praca uczniów, nauczycieli i rodziców została doceniona i wyróżniona na forum wojewódzkim. W takich szkołach jak nasze technikum zaczyna się przyszłość młodych ludzi.

Zdobycie miejsca w czołówce Wojewódzkiego Rankingu Najlepszych Techników PERSPEKTYWY jest zasłużonym powodem do dumy.

Zobacz ranking …

ranking grafika