Branża sportów elektronicznych rozwija się w zaskakującym tempie. Trenerzy nie działają już tylko przy konkretnych drużynach dbając o przygotowanie od strony taktycznej. Często zajmują się również szkoleniem tysięcy młodych talentów.

Jednym z najbardziej cenionych szkoleniowców na polskim rynku jest Kamil „HopE” Tarka -   trener sportów elektronicznych, właściciel organizacji e-sportowej Adversa Esports, współtwórca programu innowacji pedagogicznej "Klasa E-sportowa.

Podczas warsztatów,  które odbyły się  14 marca br.  w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Kamil „HopE” Tarka uświadomił zainteresowanych, że można zdrowo i profesjonalnie podchodzić do treningów gier komputerowych, nie zapominając o bardzo ważnym temacie jakim jest uzależnienie od komputera czy Internetu.

Odpowiednie podejście do sportów elektronicznych daje możliwość rozwijania cech przydatnych także poza rozgrywką. To, czego się tu uczymy, przydaje się także w życiu codziennym - rozwijamy przede wszystkim umiejętności strategicznego myślenia, planowania, taktyki, komunikacji, podejmowania decyzji.

ZDZ w Warszawie widząc zainteresowanie i  rosnącą popularność e – sportu planuje w roku szkolnym 2017/2018 stworzyć  klasę ze specjalizacją e – sportowa. Rekrutacja trwa!

Zapraszamy do obejrzenia filmu...